pondělí 4. dubna 2016

BNA challenge #21ombre manikůraDobrý den, opět se na začátku měsíce hlásím s BNA challenge. Tentokrát bylo tématem BNA ombre nebo gradient. Zkrátka šlo o to vytvořit přechod mezi barvičkami.


Já jsem si zvolila takové neutrální barvičky. Béžovou moka od Catrice a příjemně šveskovou od P2.Také jsem musela rituálně obětovat jednu houbičku na makeup. Tak uvidím jestli se vypráním v odlakovači zjuchá...


Začala jsem nalakováním jedné podkladové bezové vrstvy, na kterou jsem ťupáním houbičkou zkoušela vytvořit gradient.


Po několika vsrstvach ťupání jsem asi nějaké ombré vytvořila a nakonec jsem svůj mega výtvor zagelovala top coatem od Essence.

Musím říci, že kvůli výběru velmi podobně laděných barev mi nešlo nehty dost dobře nafotit. Nejlépe mi šlo ombre zachytit při houbičkování.

Koukněte k holkám, jak si poradili s ombre technikou a jaké vybraly barvičky.

Lenka


REEDIT: Omylem jsem prohodila témata BNA challenge 21 a 22, nejspíš chyba v matrixu. Tak na ombre holek si musíte počkat na květen a na moje samolepky/vodolepky rovněž budou první květnové pondělí...

5 komentářů:

 1. To jsou nádherné barvy! Kombinace se mi hrozně líbi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji! Vím že jsi hlavně na modré ale komentář mě velmi potěšil :)

   Vymazat
 2. Love the color! :)

  Please check my Blog!! :)

  http://www.alessabernal.com/

  Alessa Bernal :)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné nehty. Nikdy mě nenapadlo si udělat dvoubarevné nehty :-) . Já si na ně dělám různé obrázky, aby nebyly tak nudné :-D . Nakoupila jsem si různé šablony na nehty , takže si dělám delfíny, noty, srdíčka atd :-) .

  OdpovědětVymazat